MÖBLER / Bord / Blomsterpiedestal 11676088

nr 1167 6088

Blomsterpiedestal

trä och mässing, 1800-tal, höjd: 72 cm, Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 5 mars 2018
kl 19:27:05